2013 Linea Taksi Çikmasi Peşinatsiz Tamamina Kred

0
İlan No: 12340
Marka:
Seri:
Paket:
Model:
Yakıt:
KM: KM
Vites:
Renk:

Galeri İletişim

arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık -0

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

FİRMAMIZ KOÇFİNANS VE AKTİFBANK YETKİLİ BAYİSİDİR EVRAKSIZ KEFİLSİZ BİR TELEFONUNUZ YETERLİDİR KREDİ GİRİŞİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ WHATSAPTAN 0553 237 36 10 NUMARALI CEBE GÖNDERMENİZ YETERLİDİR HANGİ ARACI İSTEDİĞİNİZ LÜTFEN BELİRTİNİZ
TC NO
DOĞUM TARİHİ 
EV ADRESI
İS ADRESİ 
İS YERİ ADİ 
İS YERİNDEKİ GOREV
BU BİLGİLERİ SARISI İLE GÖNDERIN 30 DK DA KREDİNİZ SONUCLANDIRALIM AKTİFBANK TAN KREDİ GİRİŞİ İÇİN LÜTFEN KİMLİĞİN ÖN YÜZÜNÜ GÖNDERİNİZ  

Galeri İletişim

arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık -0

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 0
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: -1
 
Aylık Ödeme Tutarı: -0
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: -2
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi