Peşinatsız Taksitle Değişensiz BMW 3 Serisi

24,500
İlan No: 7437
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 318is
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 253.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

BMW si arabasının 318is modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 804

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

/* İlan Yayından kaldırılmıştır.  */

Lütfen mesai saatleri içinde iletişime geçiniz. Bu araca hiç peşinat ödemeden tamamına BANKA KREDİSİ kullanarak sahip olabilirsiniz. ÇEKLE VEYA SENETLE ARAÇ SATIŞIMIZ YOKTUR. İşte 36 Aya Kadar vade seçenekleriyle ödeme Planı:
Aracımızın nakit fiyatı: 23.750 TL
12 AY X 2.280 TL 
18 AY X 1.580 TL 
24 AY X  1.230 TL
36 AY X 885 TL 
ARACIN MUAYENESİ 2016 YILINA KADAR GEÇERLİDİR. Banka kredisiyle yapacağınız bütün işlemler firmamız tarafından takip edilmekte olup krediniz onay aşamasından geçtikten sonra araç satışı hemen düzenlenir. Kredi onay aşamasından geçtikten sonra aracın ekspertizini istediğiniz yerde yapabilirsiniz. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..

/* İlan Yayından kaldırılmıştır.  */

Galeri İletişim

BMW si arabasının 318is modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 804

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 24,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 975
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 59,582
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi