Hiç Peşinatsız Taksitle Fiorino Cargo 1.3 Dizel

28,900
İlan No: 7562
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: 1.3 Multijet Cargo
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 15.100 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Cargo modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 474

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 385 xx xx

Aracımız 2014 yeni kasa Fiorino 1.3 Multijet Cargo modelidir. Sol arka çamurluk üstünde boya bulunmaktadır. Haricinde hatasız bir araç. Yürüyen ve motorundan bahsetmeye gerek yok sıfır denecek bir araba. Dilerseniz bu araca hiç peşinatsız ayda 824 TL Taksitle 48 aylık banka kredisi ile sahip olabilirsiniz. Geçmişte takip yaşayıp kapattıysanız bu kampanyamızdan faydalanamazsınız.  Kredi notunuz yüksek ise arayın kredinizi hazırlayalım

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının 1.3 Multijet Cargo modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 474

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 385 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,900
Peşinat: - 14,450
Borç Tutarı: 14,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 575
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 35,142
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi