PEŞİNATSIZ 375 TL TAKSİTLE TEMPRA

9,900
İlan No: 6792
Marka: Fiat
Seri: Tempra
Paket: 1.6 SX
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 187.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Tempra arabasının 1.6 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 394

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 224 xx xx

İlginize teşekkür eder, ilan açıklamalarını sonuna kadar okumanızı rica ederiz... ARACIMIZ; 1994 Tempra 1.6 SX modelidir. Aracımızda LPG bulunmaktadır.  Aracımız tamamen orjinaldir. Sürtünmeden kaynaklı 4 parça boya olup, değişen yoktur. Motoru çok iyi durumdadır. Muayenesi bulunmaktadır.  Yağ bakımı yeni yapılmış olup, fren balatalarıda değişmiştir. Dilerseniz bu araca, peşinatsız 375 TL taksitlerle, 36 aylık banka kredisi ile sahip olabilirsiniz. SENETLE ARABA SATIŞIMIZ YOKTUR. BANKA KREDİSİYLE PEŞİNAT ÖDEMEDEN BU ARACA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

Galeri İletişim

Fiat Tempra arabasının 1.6 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 394

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 224 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 9,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 463
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 26,569
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi