Görülmeye Değer SUZUKİ MARUTİ 9 Taksit

8,500
İlan No: 6861
Marka: Suzuki
Seri: Maruti
Paket: 800 DX
Model: 2000
Yakıt: Benzin
KM: 46.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Suzuki Maruti arabasının 800 DX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 339

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (232) 282 xx xx

ARACIMIZ 2000 MODEL SUZUKİ MARUTİ MOTOR PERFORMANSI ÇOK İYİ OLUP YAKIT OLARAK İSE ÇOK ÇOK AZ YAKMAKTADIR. ARACIMIZIN MEKANİK VE ELEKTRONİK AKSAMINDA EN UFAK BİR PROBLEMİ YOKTUR. ARACIMIZI İSTEDİĞİNİZ USTAYA VE EKSPERTİZE GÖSTEREBİLİRİSİNİZ. KREDİ KARTINA VADE FARKIYLA 9 TAKSİT YAPILIR.... GÖRÜLMEYE DEĞER , İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. PAZAR GÜNLERİ 'DE AÇIĞIZ.

Galeri İletişim

Suzuki Maruti arabasının 800 DX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 339

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (232) 282 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 8,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 398
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 22,811
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi