Hiç Peşinatsız Taksitle Peugeot 106

12,250
İlan No: 3307
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: Quicksilver
Model: 2001
Yakıt: Benzin
KM: 163.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının Quicksilver modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 488

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

Hiç peşinat ödemeden  taksitle satın araba satın almak ister misiniz? Aracımın tüm bakım onarımları yeni yapıldı. Araca tas tamam bir şekilde sahip olacaksınız. Peugeot 106 163.000 km de ve 2001 modeldir. Sınıfının ve piyasanın en temiz aracıdır. Bu temizlikte araç bulmak oldukça zordur. Aracımın muayenesini de mayıs 2014 tarihinde yapıldı. Ve ocak 2016 tarihine kadar da da kesintisiz olarak devam edecek. Aracımın  orjinal rengi gümüş gri olup bel altının belirli bölgelerinde boya yapılmıştır. Boya ise servis tarafından itina ve titizlik ile yapıldı. Araç için vade takas ve taksit imkanı. Bu araca hiç peşinatsız da taksit yapılabilir.  Aracımın fiyatının tamamı için kredi çıkmakta olup anlaşmalı bankalar ile 0 faiz yada uygun fiyatlı taksitler yapılabilir.  106'nın expertizi de yeni yapıldı ve satın alırken de bakabilirsiniz. Aracım ise oldukça özellikli ve donanımlıdır.

Ön cam elektrikli

Sis farı Hidrolik direksiyon

Çelik jant sanroof

Metallik boya.

Katlanır koltuklar

Katlanır aynalar.

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının Quicksilver modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 488

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 573
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 32,876
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi