Kredi Kartına 9 Taksitle Orijinal Skoda Forman

6,500
İlan No: 6855
Marka: Skoda
Seri: Forman
Paket: 135 L
Model: 1993
Yakıt: Benzin
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Skoda Forman arabasının 135 L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 259

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (549) 600 xx xx

Arkadaşlar aracın ilk sahibiyim. Sahibinden araba almak isteyenler kaçırmayın. Bugüne kadar ilk elden kullanılmış bir araçtır. Araca LPG dahi takılmadı. Orijinal motoru duruyor. Motoru dipdiridir. 18.08.2016 tarihine kadar muayenesi vardır. Bakımları düzenli olarak tarafımızdan yapılmıştır. TAKAS, VADE, ÇEK, SENET KABUL EDİLMEZ. BONUS - WORLD - CARD FİNANS KREDİ KARTLARINA KENDİ İŞ YERİMİZDE BANKANIN VADE FARKINI KOYMAK KAYDI İLE   9 TAKSİT YAPABİLİRİZ....NAKİT ALIMLARDA PAZARLIK OLUR... HAYIRLI ALIŞVERİŞLER.....

Galeri İletişim

Skoda Forman arabasının 135 L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 259

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (549) 600 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 304
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 17,443
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi