Peşin Para Vermeden Skoda Sahibi Olun

71,450
İlan No: 3537
Marka: Skoda
Seri: Octavia
Paket: 1.6 TDI Elegance
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 34.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Octavia arabasının 1.6 TDI Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,846

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 572 xx xx

Peşin para vermeden bu skoda ya sahip olmak sizin elinizde. Bur aç Skoda nın en üst modeli "elegance" oalrak geçmektedir. İkinci el olup, şimdiye kadar sadece bir sahibi olmuştur. Elektronik tesisatı ile birlikte navigasyonu vardır. Arabanın bir yerinde kırık dökük yok. yalan olmasın bi kaç çiziği kapatmak için boya vuruldu. Sağ ön tampon park halindeyken ahsar gördü fakat 20-30 liralık bir masraf çıktı. Bunların haricinde araç on numara beş yıldız tam pansiyon. Her yolcu için ve şöför için hava yaztığı mevcut. Böyle bir aracı peşinatsız almak istiyorsanız bizi bir an önce arayın konuşalım tanışalım.

Galeri İletişim

Skoda Octavia arabasının 1.6 TDI Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,846

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 572 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 71,450
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 71,449
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,342
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 191,769
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi