PEŞİNATSIZ 2019,00 TL TAKSİTLE SIFIR FİAT DOBLO COMBİ

71,600
İlan No: 3663
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.6 Multijet Panorama
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 0 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.6 Multijet Panorama modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,852

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 378 xx xx

BİREYSEL İHTİYAÇ VE TİCARİ İHTİYAÇ KREDİLERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ NEDENLERDEN DOLAYI KREDİ ALAMIYORSANIZ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ... DİLERSENİZ KREDİ İMKÂNLARIMIZDAN YARARLANARAK BU ARACA PEŞİNATSIZ SAHİP OLABİLİRSİNİZ... KREDİ İMKÂNLARIMIZ:  En uygun faiz seçenekleri ve ödeme koşullarıyla sizleri araç sahibi yapıyoruz. Peşinatsız tamamına banka kredisiyle 12-24-36-48 aylık vade seçenekleriyle bir araç almak istiyorsanız, bizi arayabilir ya da şubemize uğrayabilirsiniz.

ÇEKLE VEYA SENETLE SATIŞIMIZ YOKTUR. LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ARAYINIZ…

Aşağıda verilen açıklamalardan kaynaklı kredi alamıyorsanız; bizi arayın, size yardımcı olalım. KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN:  Şehir içinde veya şehir dışında yasal takip yaşayan kamu çalışanları eğer yasal takipleriniz kapalı ise kredi çıkmıyor diye üzülmeyin KREDİNİZ HAZIR... FİRMALAR İÇİN: Ankara' da faaliyet gösteriyorsanız, en az 3 aylık vergi levhanız var ise KREDİNİZ HAZIR... EMEKLİLER İÇİN:  Şehir içi dışı yasal takip yaşayan emeklilerimiz yasal takipleriniz kapalı ise veya yasal takibiniz yok ise sadece kimliğinizle 72 yaşa kadar KREDİNİZ HAZIR... ÖZEL  ŞİRKET ÇALIŞANLARI İÇİN:  Yasal takiplerinizi kapatalı bir yıl oldu ise ve sigortalı çalışıyorsanız emekli veya memur kefil verebiliyorsanız KREDİNİZ HAZIR... SIFIR KİLOMETRE ARAÇLARIMIZA TAŞIT KREDİSİ KULLANDIRMAKTAYIZ. İKİNCİ EL TAŞITLARIMIZA İSE BİREYSEL VEYA TİCARİ TÜKETİCİ KREDİSİ KULLANDIRMAKTAYIZ. İKİNCİ EL TAŞITLARIMIZDA REHİN KONULMAMAKTADIR.   BU ARACA 48 AYLIK BANKA KREDİSİYLE AYDA 2019,00 TL ÖDEYEREK SAHİP OLABİLİRSİNİZ.    

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.6 Multijet Panorama modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,852

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 378 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 71,600
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 71,599
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,349
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 192,172
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi