Peşinatsız Kefilsiz Satılık Fiat Punto

36,500
İlan No: 3756
Marka: Fiat
Seri: Punto
Paket: 1.3 Multijet Pop
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 25.098 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.3 Multijet Pop modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,454

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 454 xx xx

Galerimize yeni geldi. Arabanın kontrolünü yaptık. Çarpık bir yeri yok. Vurdusu kırıldısı yok. Boya bile yok. Araba gıcır gıcır beyaz renk. Zaten 2013 model. Sadece bir kullanıcısı oldu. Araba dizel. Manuel vites. 25.000 km (Ekspertiz Km garantisi). Galeriden peşinatsız satılık araba. Arabayı alım koşulları oldukça basit. Peşinat almıyoruz ama direk arabayı veriyoruz. Sizde taksitler halinde ödemenizi yapıyorsunuz. İstanbul'da akbil fiyatlarını baz alınca emin olun daha karlı çıkacaksınız.

MULTİMEDİA-DİREKSİYONDAN KUMANDALI SES SİSTEMİ

CAM - ELEKTİRİKLİ ÖN - ARKA CAMLAR

BİLGİ SİSTEMİ - YOL BİLGİSAYARI

Böyle Taksitli Araba Bir Daha Bulamazsınız!

48 ay vade yapıyopruz. Yanlış okumadınız 48 ay taksitle bu arabayı almak için hemen bizi arayın. Dilediğiniz bankayla görüşün ihtiyaç kredinizi çekin ve hemen bir araç sahibi olun. Taksitli araba arıyorsanız şimdi tam sırası

Galeri İletişim

Fiat Punto arabasının 1.3 Multijet Pop modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,454

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 454 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 36,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,707
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 97,963
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi