Peşinatsız Nissan Micra 4500 Km’de Hatasız Boyasız

42,999
İlan No: 7660
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.2 Match
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 4.500 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.2 Match modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 706

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 544 xx xx

Bu araca peşinatsız 12 - 24 - 36 - 48 aya kadar taksitlerle kefilsiz evraksız sahip olabilirsiniz. Sadece kimlik fotokopiniz yeterli!! Anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile araç bedelinin tamamına kredi çıkartıp uygun oranlarda taksit yapıyoruzç Kredi, kasko, trafik ve muamele işlemlerinizi sizi yormadan yapıyoruz. Aracımız 2014 model olup sadece 4.500 KM'dedir. Bir bayan tarafından sadece işe gidip gelme amaçlı kullanılmıştır. Kesinlikle kaporta aksamında kaza boya yoktur. Aracın sıfırından tek farkı sadece 4.500 Km'de olmasıdır. Tam otomatik geri kaçırma şanzımanı ile bayanlar için bire bir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.2 Match modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 706

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,999
Peşinat: - 21,500
Borç Tutarı: 21,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 855
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 52,287
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi