Peşinatsiz Satilik Hardox Dorseler

1,111
İlan No: 11735
Marka:
Seri:
Paket:
Model:
Yakıt:
KM: KM
Vites:
Renk:

Galeri İletişim

arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 44

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 471 xx xx

İSTER MUAYENELİ İSTER MUAYENESİZ ARAÇLARIMIZ MEVCUTTUR TAMAMINA VADE YAPILIR VADE TAKAS İMKANLARIMIZ VARDIR. ÇOKLU ARAÇ OLDUĞU İÇİN RESİM KOYMUYORUM İLANA ,YERİNDE GÖRÜLMESİ DAHA İYİ OLUR ŞİMDİDEN ALICILARINA HAYIRLI OLSUN

Galeri İletişim

arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 44

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 471 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 1,111
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 1,110
 
Aylık Ödeme Tutarı: 52
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 2,979
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi