Faizsiz, peşinatsız, senetsiz, sepetsiz Pejo 307

80,000
İlan No: 4980
Marka: Peugeot
Seri: 307
Paket: 1.4 HDi XR
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 169000 KM
Vites: Düz
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot 307 arabasının 1.4 HDi XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,187

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 735 xx xx

ARKADAŞLAR ARACIMIZ RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ TEMİZDİR.

yogun telefon trafiğinden telefonumuza sms atabilirsiniz dönüş yapılacaktır

BEL ALTINDAN BOYASI VARDIR BÜYÜK BİR KAZASI YOKTUR..... YAKIT CİMRİSİDİR... VE ÜZERİNDEKİ DVD Lİ PLAYER SES SİSTEMİYLE BERABER 1500 TL DEĞERİNDEDİR BERABERİNDE VERİLECEKTİR..... KLİMA,TORPİDO SOGUTUCU,ABS,ASR,6 AİRBEG,NAVİGASYON,DVD PLAYER DAHA SAYMADIGIM ÖZELLİKLER 9 TAKSİT SADECE KREDİ KARTINA...ÇEKLE,SENETLE SEPETLE VADE YOK ELDEN TAKSİT YOK ONUN İÇİN ARAMAYINIZ POST CİHAZIM VAR İSTERSENİZ TAMAMINI İSTERSENİZ BİR KISMINI KOMİSYON YOK. FAİZ YOKKK. ÇEKİM ÜCRETİ YOK.. SIFIR FAİZLE. BONUS ÖZELLİĞİ OLAN BÜTÜN KARTLARA. DENİZ BONUS,GARANTİ BONUS,İNG BONUS,TEB BONUS VE DİĞER BONUS ÖZELLİĞİ OLAN KARTLARA 9 EŞİT PARÇAYA TAKSİT İMKANIM VARDIR. DİĞER BANKALARIN KARTLARINA SADECE TEK ÇEKİM.

21850 tl yi 9eşit taksite bölebilirim.

 

Galeri İletişim

Peugeot 307 arabasının 1.4 HDi XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,187

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 735 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 80,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 79,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,742
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 214,717
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi