PEUGEOT BİPPER VAN ŞİMDİ 36 AY TAKSİTLE

40,000
İlan No: 4179
Marka: Peugeot
Seri: Bipper Van
Paket: 1.3 lt HDi 75 hp
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 0 KM
Vites: 5 ileri
Renk: Gri

Galeri İletişim

Peugeot Bipper Van arabasının 1.3 lt HDi 75 hp modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,593

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

Aracımız 2014 model Peugeot Bipper Van 1.3 lt HDi 75 hp modelidir. Ticaret hayatınıza yeni bir ahenk getirecek bu araca sahip olmak artık çok kolay. Siz de bu aracın % 70'ine banka kredisi kullanrak sahip olabilirsiniz. En yakın Peugeot yetkili satış noktasına gelin kampanyalarımızdan yararlanın. Ekim ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyamızdaki araç sayısı stoklarla sınırlıdır. Ticari araç kampanyamızda vadeli araba, taksitle araba, taksitli araba seçeneklerinin tamamı anlaşmalı bankalar aracılığıyla sağlanmaktadır. Kampanyada belirtilen aylık % 0,79 faiz oranı, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu Peugeot Finans Kredilerinde geçerlidir. Taksitle ticari araç satışında kredilendirmeler gerçek ve tüzel kişilere endeksli olarak değişiklik gösterebilir. 30.000 TL örnek tutar ve 36 ay eşit taksitli örnek vade için bir kereye mahsus ve peşin olarak alınan 150 TL kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edildiğinde, Peugeot Finans kredisinin aylık toplam basit maliyet oranı %0,98, yıllık toplam basit maliyet oranı %11,72 ve taksit tutarı 987,51 TL olmaktadır. Kampanyada vade sınırı maksimum 36 aydır ve belirlenmiş bir kredi tutarı sınırı olmayıp, 31/12/2013 tarih ve 28868 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Peugeot Bipper Tepee Comfort 1.3 HDi 75 hp karma yakıt tüketimi 4.5 L/100 km, ortalama CO2 emisyon değeri 119 g/km’dir. İlanda gösterilen araç Türkiye ürün gamı açısından farklılık gösterebilir.

Galeri İletişim

Peugeot Bipper Van arabasının 1.3 lt HDi 75 hp modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,593

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,871
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 107,357
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi