LAGUNA KREDİ KARTINA 9 TAKSİT KOMİSYON FAİZ YOK

14,950
İlan No: 7388
Marka: Renault
Seri: Laguna
Paket: 2.0 RXT
Model: 2001
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 2.0 RXT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 550

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 743 xx xx

Araç Renault Laguna 2.0 RXT  modelidir. Araç bakımlı ve temiz bir araçtır. Araçta değişen kesinlikle yoktur. Hiç peşinat ödemeden araç bedelinin tamamını kredi kartıyla çekebiliriz. Faiz veya komisyon almıyoruz. ARACIN PEŞİN FİYATI: 14,950 TL / 9 = 1661 TL ÇEKLE SENETLE SATIŞIMIZ YOKTUR

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 2.0 RXT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 550

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 743 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,950
Peşinat: - 1,150
Borç Tutarı: 13,800
 
Aylık Ödeme Tutarı: 646
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 37,039
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi