Kredi Kartına 9 Taksitle Europa

8,750
İlan No: 7418
Marka: Renault
Seri: R 19
Paket: 1.4 Europa RN
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.4 Europa RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 191

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

Aracın yürüyen aksamı gayet iyi durumdadır. Tertemiz bir araçtır. Araçta hidrolik direksiyon vardır. aracın muayenesi de vardır. Aracın Peşin Fiyatı: 8.750 TL bakımlı ve temiz bir araç arayanların kaçırmak istemeyeceği bir araçtır. KREDİ KARTINA 9 TAKSİT YAPILIR. ÇEKLE VEYA SENETLE SATIŞIMIZ YOKTUR.

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.4 Europa RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 191

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 8,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 252
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 17,813
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi