Tamamına taksitle Honda Civic

24,850
İlan No: 6195
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 LS
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Şampanya

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 914

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 735 xx xx

2006 TRAFİK ÇIKIŞLI SIRALI SİSTEM LPG'Lİ 23.07.2016 YILINA KADAR MUAYENELİ

9 TAKSİT SADECE KREDİ KARTINA...ÇEKLE, SENETLE SEPETLE VADE YOK ELDEN TAKSİT YOK ONUN İÇİN ARAMAYINIZ

KOMİSYON YOK FAİZ YOK ÇEKİM ÜCRETİ YOK SIFIR FAİZLE BONUS ÖZELLİĞİ OLAN BÜTÜN KARTLARA DENİZ BONUS, GARANTİ BONUS, İNG BONUS, TEB BONUS VE DİĞER BONUS ÖZELLİĞİ OLAN KARTLARA    9 EŞİT PARÇAYA TAKSİT İMKANIM VARDIR.....

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 914

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 735 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,850
Peşinat: - 1,900
Borç Tutarı: 22,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,074
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 61,598
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi