ON NUMARA ŞAHİN KREDİ KARTINA TAKSİTLİ

6,900
İlan No: 7048
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 54.887 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (352) 240 xx xx

ARACIMIZ 1993 MODEL OLUP ÇOK GÜZEL BİR ARAÇTIR. YÜRÜR AKSAMI VE MOTORU ÇOK GÜZELDİR. KASASI FULL ORİJİNAL OLUP 1-2 PARÇA BOYA HARİCİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR. ORJİNAL BİR ARAÇTIR. PAZARLIK YOKTUR. FİYAT SONDUR. KREDİ KARTIN TAKSİT OLUR. ÇEKLE SENETLE BANKA İLE İŞİMİ YOKTUR. BUNUN İÇİN ARAMAYINIZ.

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (352) 240 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 323
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 18,517
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi