Bakımlı LPG’li Kazasız 1994 Model Şahin

8,000
İlan No: 6876
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 319

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (282) 654 xx xx

Aracımız orijinal bir araçtır. Muayenesi vardır. Motoru ve yürüyen aksamı gayet iyi durumdadır. TAKSİT SEÇENEKLERİ: İster Peşin İster Taksitle İster PEŞİNATLI İster PEŞİNATSIZ 36 aya Kadar BANKA KREDİSİYLE SATIŞIMIZ VARDIR.

ÇEKLE ARABA VE SENETLE ARABA SATIŞIMIZ YOKTUR.

ŞEKERBANK ve ABANK‘ tan Kefilsiz ve Rehinsiz ! KREDİ İMKANI

ARACIN PEŞİN FİYATI: 8.000 TL

2.500 TL. Peşinat.198 TL. X 36 AY Taksitle ! Dilerseniz Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı ! TAKSİTLİ ŞATIŞLARIMIZ BANKA KREDİSİ İÇİN GEÇERLİDİR.  

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 319

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (282) 654 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 7,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 374
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 21,469
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi