FİNANS BANK KARTLARINA 9 TAKSİT YAPILIR

7,750
İlan No: 7031
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1995
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 126.000 KM
Vites:
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 309

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (282) 654 xx xx

Araç gayet temiz ve kullanışlıdır. Herhangi bir çalışmayan aksamı falan yoktur. Aracın döşemeleri falan çok temizdir. Bakımlı bir araç arayanlara kaçırmak istemeyecekleri bir araçtır. Araçta LPG vardır ve LPG ruhsata işlidir.
ÇEKLE ARABA VEYA SENETLE ARABA SATIŞIMIZ YOKTUR.
TAKSİT SEÇENEĞİ SADECE FİNANS BANK KREDİ KARTLARINADIR.
   

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 309

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (282) 654 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 7,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 362
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 20,798
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi