Peşinatsız, Faizsiz, Komisyonsuz Kredi Kartına 9 Taksit

6,950
İlan No: 7290
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 125.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 277

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 743 xx xx

Araç 1997 Model Tofaş Şahin S modelidir. Kaporta boyası yeni yapılmıştır. Kaportası sağlam olup çürük yoktur. 4 lastik yeni alınmıştır. Muayeneli bir araç olup LPG takılıdır. BU ARAÇ FAİZ, KOMİSYON VE PEŞİNAT ÖDEMEDEN KREDİ KARTINA 9 TAKSİTLE SAHİP OLABİLİRSİNİZ. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ: 08:30  - 19:30 PAZAR GÜNLERİ:  09:30 -  19:00   PEŞİNATSIZ TAKSİTLE ARABA SATIŞIMIZ SADECE KREDİ KARTI İÇİN GEÇERLİDİR. ÇEKLE VEYA SENETLE ARABA SATIŞIMIZ YOKTUR. SİZ DE FAİZSİZ, SENETSİZ, KOMİSYONSUZ, PEŞİNATSIZ ARAÇ ALMAK İSTİYORSANIZ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 277

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 743 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,950
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,949
 
Aylık Ödeme Tutarı: 325
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 18,651
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi